Novinky

Volná pracovní místa

Pro náš rozvíjející se tým hledáme řidiče nákladního kontejnerového vozidla, ŘP skupiny C,E, ADR výhodou. Pokud jste spolehlivý profesionál, nebojíte se práce a chcete být součástí týmu rozumných lidí, volejte personální oddělení GSM: 727 885 185, nebo pište: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Těšíme se na Vás.

PF 2018

Vážení klienti, obchodní přátelé a příznivci čistého životního prostředí, do roku 2018 Vám vedle tradičních změn k lepšímu přeji jménem společnosti Ekonvert pevné zdraví, štěstí a mnoho profesních i osobních úspěchů. Ať se Vám každý problém v rukou promění v novou příležitost jít úspěšně o krok dál...


4. 7. 2017 - Zoopark Chomutov - adopční list

Pečlivě se staráme NEJEN o naše zákazníky...

14. květinový ples 2017

Vážení příznivci klasických kulturních hodnot,
s politováním Vám musím oznámit, že pro nízký zájem sponzorů byl poprvé po 13 letech zrušen „Ples průmyslových podniků a firem Chomutovska“, tzv. Květinový ples. Toto je pro mne další důkaz degradace klasických kulturních a společenských hodnot, kde hospoda a internet nahrazují klasickou kulturu a sport. Tento příspěvek sem vkládám i jako potencionální výzvu těm, kterým toto není lhostejné a mají chuť se zamyslet a případně přidat své ruce, srdce a další potřebné hodnoty k záchraně dle mého „jediného“ opravdového plesu pořádaného v regionu města Chomutova. Pevně věřím, že v roce 2018 bude i díky Vám situace příznivější.

Bc. Pavel Novák, jednatel společnosti.

Zařízení na úpravu, zpracování a shromažďování druhotných surovin

Vážení klienti, obchodní partneři,
ke dni 8.11.2016 zahajuje naše společnost provoz nového zařízení na úpravu, zpracování a shromažďování druhotných surovin, tzn. ostatních odpadů určených předně pro následné materiálové využití. Zásadními procesy zařízení jsou třídění, krácení, lisování a drcení odpadů jako jsou papír a plasty. Nakládáno bude též s kovovým odpadem, dřevním odpadem a dalšími vybranými komoditami. V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit.

13. květinový ples 2016

13. květinový ples, ples průmyslových podniků a firem Chomutovska je za námi a my pro ty z vás, kteří neměli štěstí se osobně účastnit, přinášíme alespoň několik fotografií a odkaz na krátký videozáznam. Jménem pořadatelského výboru vás též žádám k zamyšlení, zda-li by i vám přišlo vhodné takovou jedinečnou a skvostnou kulturní akci podpořit. Cítíme, že tanec, noblesa a opravdová plesová atmosféra mizí z povědomí lidí stejně tak, jak přibývá agresivity, vulgarity a všedního stresu. Pojďme takový neblahý vývoj společně zastavit. Je to jen a jen na nás.
Video z 13. květinového plesu naleznete zde (odkaz se otevře v novém okně).

14. 8. 2015 - Kontejnerová doprava ADR pro všechny

Dnem 14.8.2015 rozšiřuje naše společnost nabídku služeb o „speciální kontejnerovou dopravu v režimu ADR“ vozidly s celkovou hmotností převyšující 3,5t. K dispozici je vozidlo MAN kontejnerový s užitečnou hmotností do 3t a druhé nákladní vozidlo MAN s užitečnou hmotností 16t s možností připojení přívěsu. Souprava s kontejnery typu Abroll pro vás přepraví bez mála 30t nákladu o objemu max. 80m3. Vozidla splňují podmínky pro přepravu nebezpečných věcí a odpadů – norma ADR. Pro malé náklady je pro Vás připraveno dodávkové vozidlo Peugeot Boxer ADR. Zde je odkaz na aktuální výpis ze ŽR obohacený o související živnost. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Zde přikládáme výpis ve formátu PDF

23. 3. 2015 - Sklad nebezpečných odpadů a hořlavin Chomutov

Obdržením souhlasného stanoviska Krajského úřadu Ústeckého kraje k provozování zařízení pro sběr, výkup a úpravu odpadů rozšiřujeme naše možnosti o nové skladovací kapacity pro nakládání s nebezpečnými a ostatními odpady. Kusové zásilky a odpady z malo-objemových svozů budou tříděny a kumulovány pro zajištění efektivní logistiky na zařízení konečného využití či odstranění vašich odpadů. Využitelné složky budou tříděny a upravovány do podoby vhodné pro předání k dalšímu využití.

Zde přikládáme udělený souhlas ve formátu PDF

3.11.2014 - Dodávkové vozidlo ADR

I malý zákazník je pro nás cenný. Proto dnešním dnem rozšiřujeme vozový park o dodávkové vozidlo Peugeot Boxer s výbavou dle normy ADR pro přepravu nebezpečných odpadů. Flexibilita a operativnost při plnění požadavků malých a středních zákazníků je důležitou součástí našeho podnikání. Proto se i Vy neváhejte na nás obrátit s žádostí o odvoz několika pytlů zněčištěných plechovek a textilií či sůdů s olejem a řeznými emulzemi. Budeme si dlouhodobě vážit Vaší důvěry.

31. 10. 2014 - Rozšiřujeme služby v oblasti nakládání s odpady také pro region Plzeňského kraje

Dnem 31.10.2014 rozšiřujeme dodávku našich služeb v oblasti nakládání s odpady též pro region Plzeňského kraje. Pokud řešíte problematiku nakládání s odpady včetně nebezpečných, prodeje druhotných surovin či potřebujete vyčistit lapol, jímku, kanalizaci nebo jiný technologický celek, neváhejte nás kontaktovat.

1. 5. 2014 - Nová adresa provozovny Chomutov

Od 1.5.2014 měníme adresu provozovny Chomutov. V souvislosti s optimalizací řízení výrobních a logistických procesů se provozovna Chomutov k datu 30.4.2014 kompletně přestěhovala na adresu: Beethovenova 1269/68, 430 01 Chomutov. Žádáme tímto naše zákazníky, dodavatele a obchodní partnery, aby si ve svých databázích provedli změnu doručovací adresy. Původní adresa: Lipská 4696 již není funkční. Více naleznete v sekcích „kontakty“ a „najdete nás“. Děkujeme.

Další novinky >