Novinky

Nabízíme v akční nabídce roušky, ochranné rukavice a respirátorové masky

Nabízíme roušky, ochranné rukavice a respirátorové masky za akční ceny!
Pro objednávku volejte naše obchodní oddělení nebo objednávejte emailem.

Upozornění: Uzavření společnosti po omezenou dobu!

Vážení klienti,
s ohledem na skutečnost, že vláda ČR vyhlásila od 12. března 2020 v České republice nouzový stav, dochází od 16. března 2020 ke změnám v provozu kanceláře společnosti EKONVERT s.r.o.
KANCELÁŘE JSOU UZAVŘENY!
• pokud je nutné doručit osobně listinné dokumenty (doporučujeme domluvit čas doručení buď předem s dispečerem společnosti, nebo vložení do dočasně umístěné schránky v mezipatře budovy)

Tato omezení budou v platnosti po dobu trvání opatření nařízených vládou ČR. Děkujeme Vám za pochopení i spolupráci v této složité situaci a přejeme nám všem pevné zdraví.
za společnost EKONVERT s.r.o.
jednatel Bc. Pavel Novák

„Nová posila v logistice v podobě nákladního hákového vozidla Mercedes Benz“

Vzhledem ke zvyšujícím se nárokům na reakce schopnost při převzetí odpadů posilujeme naši flotilu o nové vozidlo. Jedná se o hákový nosič kontejnerů typu Abroll značky Mercedes Benz s flexibilní nástavbou umožňující naložit širokou rozměrovou škálu kontejnerů.

Provoz „ÚPRAVY DRUHOTNÝCH SUROVIN“ MÁLKOV

Dalším krokem ke zkvalitnění služeb našim zákazníkům je spuštění nové lisovny odpadních obalů v provozovně Málkov u Chomutova. Nový horizontální lis značky Bollegraaf s lisovací silou 50 tun a před-lisovací jednotkou o síle 25 tun dokáže slisovat do 350-500 kg těžkých balíků až 650 tun odpadů za měsíc. Vaše odpadní kartony, lepenka, smíšený papír, textil, folie a jiné plastové obaly jsou slisovány do úhledných balíků a následně exportování k finálnímu materiálovému zpracování (RECYKLACE). Využijte naše zpracovatelské kapacity k úpravě Vašich odpadů. Připravujeme též navýšení kapacit drcení „tvrdých“ technických plastů.

7. narozeniny společnosti

O necelý měsíc dříve, tedy 22.6.2018, jsme jako tým oslavili 7. výročí vzniku společnosti Ekonvert s.r.o.. 7. narozeniny naší společnosti se přesně datují, pro vaší informaci, na den 18.7.2018. Oslava kempového stylu se sportovními aktivitami, s grilováním vepřové kýty, chutným rautem a živou hudbou se konala skoro již „tradičně“ v autokempu Červený Hrádek. Celá akce se opravdu zdařila, jen plánované osvěžení v místním koupališti vzhledem k nízkým teplotám neproběhlo. Jménem společnosti Ekonvert s.r.o. děkuji všem zúčastněným za podporu dobré nálady, všem našim zaměstnancům, našim zákazníkům a obchodním partnerů za projevenou důvěru, která nám umožňuje nejenom existovat, ale posouvat se dále a přinášet všem dobrým lidem změnu k lepšímu.

Přeji tímto společnosti Ekonvert s.r.o., jejím zaměstnancům a všem obchodním partnerům jen štěstí, zdraví a úspěch nejen v práci, ale i doma.
Bc. Pavel Novák, jednatel a výkonný ředitel (CEO)

Volná pracovní místa

Pro náš rozvíjející se tým hledáme řidiče nákladního kontejnerového vozidla, ŘP skupiny C,E, ADR výhodou. Pokud jste spolehlivý profesionál, nebojíte se práce a chcete být součástí týmu rozumných lidí, volejte personální oddělení GSM: 727 885 185, nebo pište: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Těšíme se na Vás.

PF 2018

Vážení klienti, obchodní přátelé a příznivci čistého životního prostředí, do roku 2018 Vám vedle tradičních změn k lepšímu přeji jménem společnosti Ekonvert pevné zdraví, štěstí a mnoho profesních i osobních úspěchů. Ať se Vám každý problém v rukou promění v novou příležitost jít úspěšně o krok dál...


4. 7. 2017 - Zoopark Chomutov - adopční list

Pečlivě se staráme NEJEN o naše zákazníky...

14. květinový ples 2017

Vážení příznivci klasických kulturních hodnot,
s politováním Vám musím oznámit, že pro nízký zájem sponzorů byl poprvé po 13 letech zrušen „Ples průmyslových podniků a firem Chomutovska“, tzv. Květinový ples. Toto je pro mne další důkaz degradace klasických kulturních a společenských hodnot, kde hospoda a internet nahrazují klasickou kulturu a sport. Tento příspěvek sem vkládám i jako potencionální výzvu těm, kterým toto není lhostejné a mají chuť se zamyslet a případně přidat své ruce, srdce a další potřebné hodnoty k záchraně dle mého „jediného“ opravdového plesu pořádaného v regionu města Chomutova. Pevně věřím, že v roce 2018 bude i díky Vám situace příznivější.

Bc. Pavel Novák, jednatel společnosti.

Zařízení na úpravu, zpracování a shromažďování druhotných surovin

Vážení klienti, obchodní partneři,
ke dni 8.11.2016 zahajuje naše společnost provoz nového zařízení na úpravu, zpracování a shromažďování druhotných surovin, tzn. ostatních odpadů určených předně pro následné materiálové využití. Zásadními procesy zařízení jsou třídění, krácení, lisování a drcení odpadů jako jsou papír a plasty. Nakládáno bude též s kovovým odpadem, dřevním odpadem a dalšími vybranými komoditami. V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit.

13. květinový ples 2016

13. květinový ples, ples průmyslových podniků a firem Chomutovska je za námi a my pro ty z vás, kteří neměli štěstí se osobně účastnit, přinášíme alespoň několik fotografií a odkaz na krátký videozáznam. Jménem pořadatelského výboru vás též žádám k zamyšlení, zda-li by i vám přišlo vhodné takovou jedinečnou a skvostnou kulturní akci podpořit. Cítíme, že tanec, noblesa a opravdová plesová atmosféra mizí z povědomí lidí stejně tak, jak přibývá agresivity, vulgarity a všedního stresu. Pojďme takový neblahý vývoj společně zastavit. Je to jen a jen na nás.
Video z 13. květinového plesu naleznete zde (odkaz se otevře v novém okně).

14. 8. 2015 - Kontejnerová doprava ADR pro všechny

Dnem 14.8.2015 rozšiřuje naše společnost nabídku služeb o „speciální kontejnerovou dopravu v režimu ADR“ vozidly s celkovou hmotností převyšující 3,5t. K dispozici je vozidlo MAN kontejnerový s užitečnou hmotností do 3t a druhé nákladní vozidlo MAN s užitečnou hmotností 16t s možností připojení přívěsu. Souprava s kontejnery typu Abroll pro vás přepraví bez mála 30t nákladu o objemu max. 80m3. Vozidla splňují podmínky pro přepravu nebezpečných věcí a odpadů – norma ADR. Pro malé náklady je pro Vás připraveno dodávkové vozidlo Peugeot Boxer ADR. Zde je odkaz na aktuální výpis ze ŽR obohacený o související živnost. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Zde přikládáme výpis ve formátu PDF

23. 3. 2015 - Sklad nebezpečných odpadů a hořlavin Chomutov

Obdržením souhlasného stanoviska Krajského úřadu Ústeckého kraje k provozování zařízení pro sběr, výkup a úpravu odpadů rozšiřujeme naše možnosti o nové skladovací kapacity pro nakládání s nebezpečnými a ostatními odpady. Kusové zásilky a odpady z malo-objemových svozů budou tříděny a kumulovány pro zajištění efektivní logistiky na zařízení konečného využití či odstranění vašich odpadů. Využitelné složky budou tříděny a upravovány do podoby vhodné pro předání k dalšímu využití.

Zde přikládáme udělený souhlas ve formátu PDF

3.11.2014 - Dodávkové vozidlo ADR

I malý zákazník je pro nás cenný. Proto dnešním dnem rozšiřujeme vozový park o dodávkové vozidlo Peugeot Boxer s výbavou dle normy ADR pro přepravu nebezpečných odpadů. Flexibilita a operativnost při plnění požadavků malých a středních zákazníků je důležitou součástí našeho podnikání. Proto se i Vy neváhejte na nás obrátit s žádostí o odvoz několika pytlů zněčištěných plechovek a textilií či sůdů s olejem a řeznými emulzemi. Budeme si dlouhodobě vážit Vaší důvěry.

31. 10. 2014 - Rozšiřujeme služby v oblasti nakládání s odpady také pro region Plzeňského kraje

Dnem 31.10.2014 rozšiřujeme dodávku našich služeb v oblasti nakládání s odpady též pro region Plzeňského kraje. Pokud řešíte problematiku nakládání s odpady včetně nebezpečných, prodeje druhotných surovin či potřebujete vyčistit lapol, jímku, kanalizaci nebo jiný technologický celek, neváhejte nás kontaktovat.

1. 5. 2014 - Nová adresa provozovny Chomutov

Od 1.5.2014 měníme adresu provozovny Chomutov. V souvislosti s optimalizací řízení výrobních a logistických procesů se provozovna Chomutov k datu 30.4.2014 kompletně přestěhovala na adresu: Beethovenova 1269/68, 430 01 Chomutov. Žádáme tímto naše zákazníky, dodavatele a obchodní partnery, aby si ve svých databázích provedli změnu doručovací adresy. Původní adresa: Lipská 4696 již není funkční. Více naleznete v sekcích „kontakty“ a „najdete nás“. Děkujeme.

Další novinky >